Bezpieczna Poczta

Bezpieczna Poczta

Bezpieczna Poczta Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Cyberbezpieczeństwo dla Twojej firmy.

Ostatnie miesiące znacząco zmieniły sposób, w jaki postrzega się pracę. Między innymi znacząco wzrosło znaczenie pracy zdalnej.

W związku z tym, wzrosło znaczenie klasycznych narzędzi, takich jak poczta elektroniczna ( e-mail ) w codziennej komunikacji pomiędzy zarówno pracownikami Twojej pracownikami, jak i Twoimi klientami.

Jednocześnie cały czas obserwujemy światowy trend wzrostowy ataków hakerskich na firmy wszystkich rozmiarów, również tych najmniejszych.

Pierwszym celem ataku hakera oraz najbardziej łakomym kąskiem będzie właśnie Twoja poczta elektroniczna. Przestępcy są sprytni i stosują różne rodzaje ataków, aby przejąć kontrolę nad Twoją pocztą, aby zdobyć dostęp do całej korespondencji oraz móc modyfikować wiadomości e-mail.

W przypadku uzyskania do niej dostępu, przestępca może między innymi wysłać fakturę z fałszywym numerem konta do Twojego klienta  i spróbować wyłudzić od niego pieniądze. Kto będzie wówczas winny? Takie ataki zdarzają się w Polsce codziennie, a wiele z nich kończy się w sądzie. Poza oczywistą stratą finansową, takie sprawy mogą zrujnować reputacje Twojej firmy.

Usługa Bezpieczna Poczta zabezpiecza pocztę elektroniczną w Twojej firmie. Po wdrożeniu usługi Twoi kontrahenci zawsze będą mieli pewność, że e-maile pochodzące od Ciebie są prawdziwe, a numery rachunków nie zostały zmodyfikowane.

Gigantyczne korzyści, banalnie proste w obsłudze. Nawet najbardziej nietechniczni pracownicy Twojej firmy nie będą mieli problemu, aby podpisać cyfrowo wysyłaną wiadomość e-mail.

Wdrożenie usługi Bezpieczna Poczta da Twoim kontrahentom gwarancję, że wiadomość e-mail którą otrzymali pochodzi od jednego z Twoich pracowników oraz że nie została przez nikogo zmodyfikowana.

Cały proces jest bardzo prosty, nie wymaga wysiłku i nawet najmniej obeznani z komputerem pracownicy są w stanie go przeprowadzić.

Wyjaśnienie czym jest podpis elektroniczny, zagrożeń związanych z pocztą elektroniczną oraz inne informacje, znajdziesz poniżej.

Wdrożenie usługi w Twojej firmie odbędzie się w całości zdalnie. 

Od lat obserwujemy wzrost znaczenia cyber-bezpieczeństwa we wszystkich dziedzinach naszego życia, jednocześnie usługi z tym związane są niemal jedynie domeną największych korporacji. 

Spowodowane jest to tym, iż rynek przyzwyczaił zarówno dostawców jak i odbiorców tego typu usług oraz produktów, że zawsze związane jest to z gigantycznymi kosztami, idącymi nieraz w setki czy miliony dolarów.

Bezpieczeństwo informatyczne w małych firmach sprowadza się w 99% do zainstalowania antywirusa na niektórych komputerach w organizacji.

Naszym celem jest zmienić zasady tej gry.

Oznacza to, że koszt wdrożenia usługi dostosowany jest do odbiorcy usługi, w sposób nieodczuwalny dla budżetu małej firmy. Koszt wdrożenia usługi uzależniony jest w głównej mierze od liczby pracowników.

Chcemy umożliwić małym oraz średnim firmom zadbanie o swoje cyber-bezpieczeństwo na tym samym najwyższym poziomie, co najwięksi gracze. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu w branży cyber-bezpieczeństwa, jesteśmy w stanie wdrożyć w Twojej firmie analogiczne rozwiązania z dziedziny cyber-bezpieczeństwa, do tych z których korzystają największe korporacje, wydające na to miliony dolarów.

Warto inwestować w bezpieczeństwo.